ברוכים הבאים ל NAIL TIME ראשון לציון המקום שלכן לטיפוח ועיצוב הציפורניים | אנו מתמחות בבניה ולק ג'ל מניקור פידיקור ועוד המון | יחס חם ואישי מובטח

לק ג'ל בראשון לציון

לק ג'ל

ככל שהשנים עוברות וככל שהמדיה תופסת מקום מכובד יותר בחיינו ואנו נחשפים לעולם בין אם הוא העולם האמיתי ובין אם הוא תוכניות הריאליטי השונות וכדומה נראה שהחיצוניות היא מה שקובעת וספציפית המראה החיצוני. אנשים רבים ובעיקר נשים החלו בעקבות כך להקפיד יותר ויותר על המראה החיצוני שלהן, החל מלבוש יפה ומהודר גם ביום יום ולא רק באירוע מיוחד דרך טיפולים קוסמטיים שונים על בסיס קבוע, וכלה בניתוחים ובטיפולים פולשניים – הכול בשביל להיראות טוב. ישנם גם לא מעט מחקרים המדברים על הקשר של בין מה שאנו נחשפים אליו לבין איך שאנו לאחר שנחשפנו אל המסר הספציפי, ובמקרה הזה – חייבים להיראות מושלם!

טיפוח הציפורניים

לק ג'ל על ציפורן טבעית או לק ג'ל על בנייה כמו גם לק ג'ל על אקריל הם מונחים שהיום כמעט ואין נערה שאינה מכירה אותם. היום בעידן קידוש המראה החיצוני גם הציפורניים לא נשכחו ונשים רבות וכן לא מעט נערות משקיעות לא מעט זמן בטיפוח הציפורניים ולעיתים אף סכומי כסף גדולים. לק ג'ל באופן כללי נועד לכסות את הציפורן בשכבות נוספות מה שייתן לציפורן מראה יפה יותר, נקי יותר ואסטטי יותר. לק כזה הפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד וכל אחת יכולה לקנות אותו גם אם היא לא הולכת לקוסמטיקאית מקצועית.

מי צריך את הלק הזה?

לק ג'ל על ציפורן טבעית או לק ג'ל על בנייה כמו גם לק ג'ל על אקריל אמור לשמור על מראה הציפורן ולצבוע אותה במידה ורוצים לתת לה צבע אחר. ניתן אם כן למרוח אותו על ציפורן טבעית, ניתן על ציפורן שעברה בנייה בשכבות וניתן אף על חומר האקריל שזהו החומר הנפוץ ביותר שמורחים על ציפורניים שנבנו, חומר שאמור לחזק את הציפורניים ולעבות אותן. כל מי שרוצה לשפר את מראה הציפורן בכל דרך שהיא יכולה למרוח גם את הלק

עלול להיות מסוכן !

לג ג'ל הוא לא חומר טבעי מן הסתם ולכן בגלל שמורחים אותו על הגוף חשוב לוודא שהוא נושא עימו את האישורים והתקנים הדרושים ושהוא אינו מסוכן.

   
           הנכם מוזמנים ליצור קשר לקביעת תור  054-7000-0554

  כתובתנו:
נייל טיים
זמן ציפורניים

מזרח העיר
שכונת גורדון
ראשון לציון

054-7000554
או במייל
nailtime.co.il@gmail.com
חנייה חופשית וחינםטואול - בניית אתרים