ברוכים הבאים ל NAIL TIME ראשון לציון המקום שלכן לטיפוח ועיצוב הציפורניים | אנו מתמחות בבניה ולק ג'ל מניקור פידיקור ועוד המון | יחס חם ואישי מובטח

מילוי לציפורניים באקריל,מילוי לציפורניים בטבילה בראשון לציון 

מילוי לציפורניים

רבים מאיתנו יעשו הכל בשביל להיראות טוב, וכשאנו אומרים הכול אנו מתכוונים אף לביצוע פעולות פולשניות כאלו ואחרות בגוף שלהם בשביל לשנות אותו ולתת לו מראה יפה יותר כמו לדוגמא ניתוח פלסטי. כיום בעולם המערבי המראה החיצוני הפך לכמעט מקודש, ואנו יכולים לראות גם במדיות השונות יותר ויותר תוכניות ריאליטי ותוכניות אחרות אשר היופי בהם והמראה החיצוני בכלל משחקים תפקיד חשוב. גם מראה הציפורניים הולך ותופס מקום חשוב במראה הכללי וכיום מילוי לציפורניים באקריל או מילוי לציפורניים בטבילה ניתן לעשות בכל מקום

מהן שתי האפשרויות?

מילוי לציפורניים באקריל הוא בעצם מריחה של חומר האקריל על הציפורניים, באופן כזה שבכל פעם מוסיפים עוד שכבה מה שמעבה את מראה הציפורניים ונותן להן מראה יפה יותר, נקי יותר ואסטטי יותר. וכך, מי שהציפורניים שלה "נאכלו" או מי שהציפורניים נשברו, נסדקו או התפצלו יכולה לחדש אותן על יד השיטה הזו. השיטה השנייה הינה מילוי לציפורניים בטבילה, וזוהי בעצם טבילה באבקת אקריל, שיטה שנחשבת מהירה יותר אך בסופו של דבר החוזק של הציפורן מחזיק מעמד פחות בשיטה זו וצריך מספר שבועות בין טיפול לטיפול.

מי צריך את זה?

כפי שציינו קודם כל מילוי ציפורניים הינו טיפול שמיועד לכאלו שהציפורניים שלהן "לא נראות במיטבן" והן נסדקו, נשברו או מכל סיבה אחרת הן נראות לא טוב, ולא נעים להציג את הידיים במצב כזה. בנוסף, בניית ציפורניים יכולה להתאים גם למי שרוצה לשנות לגמרי את מראה הציפורניים עם תבנית פיסול מסוימת, צבעים אחרים לציפורן וכדומה. ישנן עוד שיטות מעבר לאקריל כמו מילוי ציפורניים בג'ל, אך עדיין ניתן לראות את רוב המטופלות בוחרות באקריל למרות שזהו אינו חומר טבעי וגם לא בהכרח בריא.

המלצות

רגע לפני שאת הולכת לעשות מילוי לציפורניים באקריל או בכל שיטה אחרת, רצוי שתקבלי המלצות על אשת מקצוע טובה. אף אחד ובייחוד אחת לא היה רוצה לשחק עם המראה החיצוני שלו ולעיתים הנזק יכול לעלות על התועלת, מה שלא יקרה אצל אשת מקצוע מנוסה.


  כתובתנו:
נייל טיים
זמן ציפורניים

מזרח העיר
שכונת גורדון
ראשון לציון

054-7000554
או במייל
nailtime.co.il@gmail.com
חנייה חופשית וחינםטואול - בניית אתרים