ברוכים הבאים ל NAIL TIME ראשון לציון המקום שלכן לטיפוח ועיצוב הציפורניים | אנו מתמחות בבניה ולק ג'ל מניקור פידיקור ועוד המון | יחס חם ואישי מובטח

מניקור פלוס פדיקור בראשון לציון 

מניקור פלוס פדיקור

המראה החיצוני חשוב לכל אחד מאיתנו כמעט ואנו משקיעים לא מעט משאבים ובעיקר כסף בשביל להיראות טוב יותר. ישנם רבים המסתפקים באוכל בריא בשביל להיראות טוב יותר, באימון בחדר כושר בשביל לעצב את מראה הגוף, בקניית בגדים יפים ומחמיאים כאלו שייראו טוב, אך ישנם כאלו שהולכים עוד צעד אחד קדימה שמשקיעים עוד יותר בטיפוח המראה החיצוני שלהם. מניקור פדיקור הם טיפולים שהולכים והופכים לפופולאריים יותר ויותר כשבעבר רק נשים עשו את הטיפולים הללו אך כיום ניתן גם לראות לא מעט גברים.

מה זה מניקור?

מניקור הינו טיפול ידיים, טיפול המשלב בתוכו טיפול בעור הידיים, חידוש שלו וניקיון שלו יחד עם טיפול בציפורני הידיים ושיפור המראה שלהם. הידיים שלנו הן כמעט הדבר הראשון שנפגשים איתו בפגישות בין בני אדם ובעיקר אם מדובר על פגישות הכוללות לחיצות ידיים, ואם מראה הידיים לא יפה מספיק, נקי מספיק ובעיקר אסטטי מספיק זה עלול לדחות את הצד השני ואנו לא נרגיש נוח עם זה. טיפול מניקור פלוס פדיקור שמיד נסביר מהו הפדיקור יכול לשנות את המצב ולשוות לידיים שלנו את המראה אותו אנו רוצים שיהיה להן.

מה זה פדיקור?

הפדיקור נועד בכדי לחדש את מראה העור ברגל, וכן את מראה הציפורניים והעור הצמוד אליהן. לעיתים טיפוח הרגליים אינו רק מסיבות אסטטיות מכיוון שהרגליים שלנו פחות חשופות לעין כל בדרך כלל אלא יש צורך לטפל בהן מבחינה רפואית. כך לדוגמא בבעיות של אקזמה, יבלות, פטריות בציפורניים וציפורן חודרנית, כל אלו יצריכו טיפול פדיקור אחת לתקופה. פדיקור קוסמטי הוא טיפול מפנק, טיפול שבמהלכו רוחצים את הרגליים במים וסבון, משייפים את העור ואת הציפורניים, ומסירים את העור היבש מהרגל.

ללכת רק למומחה !

בין אם מדובר על מניקור פלוס פדיקור למטרת טיפוח ובין אם מדובר על מטרה רפואית חשוב שנזכור שזהו הגוף שלנו ואנו לא רוצים לתת לכל אחת ואחת שאינה מקצועית להתעסק איתם ולעיתים אף לגרום נזק. לכן חשוב ללכת רק למומחית בתחום שיש עליה המלצות        מניקור ופדיקור בראשון לציון זה רק נייל טיים . צרו קשר 054-7000554

  כתובתנו:
נייל טיים
זמן ציפורניים

מזרח העיר
שכונת גורדון
ראשון לציון

054-7000554
או במייל
nailtime.co.il@gmail.com
חנייה חופשית וחינםטואול - בניית אתרים