ברוכים הבאים ל NAIL TIME ראשון לציון המקום שלכן לטיפוח ועיצוב הציפורניים | אנו מתמחות בבניה ולק ג'ל מניקור פידיקור ועוד המון | יחס חם ואישי מובטח

פדיקור רפואי בראשון לציון

פדיקור רפואי

מי לא היה רוצה להיראות הכי טוב שאפשר, כך שכל מי שיעבור לידו יסובב את הראש אחריו? אין אחד כזה אך בעיקר אין אחת כזו. כולנו רוצים להיראות במיטבנו ומוכנים להשקיע זמן יקר לשם כך וגם לא מעט כסף, ובעקבות זאת תחום הטיפוח רק הולך ומתפתח יותר ויותר וישנו היום טיפולים לשיפור המראה כמעט לכל איבר בגוף. פדיקור גם הוא תפס לו מקום של כבוד בתעשיית הטיפוח ורבים חושבים שמדובר רק על טיפול אסטטי, אך לא כך הוא הדבר, לפעמים פדיקור הינו פדיקור רפואי, כזה שנצרך אחת לתקופה בשביל לשמור על בריאות הרגל.

מהו פדיקור באופן כללי וספציפית רפואי?

מי לא מכיר את המושג מניקור פדיקור? כמעט כולנו.. מניקור הוא טיפול בעור ובציפורני הידיים ופדיקור הינו טיפול בעור ובציפורני הרגליים. אומנם כפי שציינו הטיפול במקורו היה למטרות טיפוח אך היום ישנם גם רבים שחייבים פדיקור רפואיבשביל לשמור על בריאות הרגליים שלהם. במהלך הטיפול הפדיקוריסטית מנקה את הרגל בצורה יסודית, משייפת את העור המת ברגל וכן משייפת וקוצצת את הציפורניים ברגל, ומסירה את קצוות העור שקיימות בין האצבע עצמה לציפורן.

דוגמא לצורך רפואי

דוגמא לצורך שקיים בטיפול פדיקור רפואי היא חולי סכרת. מחלת הסוכרת בשלב המתקדם שלה הינה מחלה הפוגעת בקצות עצבים ומי שחולה בה לעיתים לא מרגיש שכפו הרגליים שלו נפצעות או דורשות טיפול, ופדיקור רפואי לחולי סכרת נועד בכדי לנקות את כפות הרגליים והעור המת ברגל ובכך למנוע זיהומים. זהו טיפול חשוב ביותר לחולים אלו, טיפול שבטווח הארוך אף יכול להציל את הרגל מקטיעה שעלולה להגיע בעקבות זיהום שלא שמים לב אליו.

פדיקוריסטית רפואית היא לא פדיקוריסטית קוסמטית

אומנם ישנן פדיקוריסטיות קוסמטיות שהינן גם פדיקוריסטיות רפואיות אך חשוב לוודא שהפדיקוריסטית אליה אנו הולכים מסיבה רפואית היא כזו שהוסמכה לכך, ויודעת בדיוק מה היא עושה. כמו בכל תחום גם כאן חשוב לקבל המלצות וחשוב לוודא שהמטפלת הינה בעלת ניסיון ועדיף שהיא תהיה בעלת ניסיון ספציפית לבעיות רפואיות כמו שלנו.         פדיקור רפואי בראשון לציון זה נייל טיים . צרו קשר 054-7000-554

  כתובתנו:
נייל טיים
זמן ציפורניים

מזרח העיר
שכונת גורדון
ראשון לציון

054-7000554
או במייל
nailtime.co.il@gmail.com
חנייה חופשית וחינםטואול - בניית אתרים