ברוכים הבאים ל NAIL TIME ראשון לציון המקום שלכן לטיפוח ועיצוב הציפורניים | אנו מתמחות בבניה ולק ג'ל מניקור פידיקור ועוד המון | יחס חם ואישי מובטח

ציפוי לציפורניים באקריל בראשון לציון 

ציפוי לציפורניים באקריל

ככל שהמדיה מתפתחת יותר ויותר ואנו נחשפים לידוענים ולרצון שלהם להיראות טוב יחד עם קידוש המראה החיצוני בכל מקום על פני כל דבר אחר, אנו נחשפים להשפעות של זה. ההשפעה הישירה בעניין זה היא הרצון של כל אחד ואחת מאיתנו להיראות כמה שיותר טוב וכמה שיותר מושכים וישנם אף כאלו שמוכנים ללכת רחוק עם זה עד כדי אפילו שינוי המראה החיצוני שלהם בצורה מלאכותית כמו ניתוח פלסטי כזה או אחר וכדומה. ציפוי לציפורניים באקריל הוא אחד מאותן אפשרויות לטיפוח מה שנשים רבות ונערות רבות בוחרות לעשות.

למה צריך בכלל ציפוי לציפורניים

ציפוי לציפורניים באקריל נועד בשביל לשמור על הציפורן הקיימת ובשביל לבנות עליה שכבות נוספות אסטטיות יותר. הידיים שלנו הם הדבר הראשון שמייצג אותנו בכל מקום ובכל פגישה אליה אנו מגיעים וגם סתם בחיי היום יום שלנו בפגישות אקראיות עם אנשים, ובעיקר אם מדובר על פגישות עם לחיצות ידיים אנו נרצה שהידיים שלנו יהיו יפות נקיות ואסטטיות. אקריל לציפורניים טבעיות או ציפוי הציפורניים בכל שיטה אחרת הם אלו שישוו לציפורניים ולידיים שלנו בכלל את מה שאנו רוצים שהם יהיו ואת המראה שאנו רוצים.

מהם יתרונות הציפוי האקרילי ?

אקריל לציפורניים טבעיות הוא בעל מספר יתרונות, יתרונות שהם אלו שגרמו לו להיות פופולארי במיוחד בתחום הטיפוח. ישנן שתי שיטות לציפוי באקריל, האחת, לאחר מריחת חומר מקשר על הציפורן מורחים עם מכחול את האקריל כך שהוא שומר על הציפורן ונותן לה חוזק ואי שבירות. האפשרות השנייה היא לאחר מריחת החומר המקשר טובלים את הציפורן באבקת אקריל מה שהינו תהליך מהיר יותר, אך החוזק של הציפורן הינו פחות בשיטה זו ובכל מקרה בשתי השיטות צריך לחכות כ-3 שבועות בין טיפול לטיפול.

בניית ציפורניים – רק אצל מומחית בתחום !

בכדי שלא נתאכזב מהתוצאה ובכדי שהתוצאה לא תהיה גרועה יותר ממה שהיה לפני יש צורך לפנות למישהי מקצועית, מישהי שיש לה כבר ניסיון רב בתחום ובנות רבות עברו תחת ידיה והיו כמובן מרוצות מהתוצאה שקיבלו.


  כתובתנו:
נייל טיים
זמן ציפורניים

מזרח העיר
שכונת גורדון
ראשון לציון

054-7000554
או במייל
nailtime.co.il@gmail.com
חנייה חופשית וחינםטואול - בניית אתרים