ברוכים הבאים ל NAIL TIME ראשון לציון המקום שלכן לטיפוח ועיצוב הציפורניים | אנו מתמחות בבניה ולק ג'ל מניקור פידיקור ועוד המון | יחס חם ואישי מובטח

קורס לבניית ציפורניים בראשון לציון זה רק נייל טיים זמן ציפורניים ! 

קורס לבניית ציפורניים

תחום הטיפוח הולך ומתעצם בשנים האחרונות, ומה שבעבר היה נחלתן של נשים מעטות היום קיים כמעט אצל כל אישה ואישה. המודעות למראה החיצוני המגיעה בעיקר מהמדיות השונות ובראשן הטלוויזיה ותוכניות הריאליטי גרמו לשנים רבות לרצות ולהיראות במיטבן ולשם כך הם מוכנות לעשות כמעט הכול בכדי לשנות ולשפר את המראה שלהן. בעקבות התרחבות ועליית תחום הטיפוח נפתחו גם לא מעט בתי ספר שמכשירים מטפלים ובעיקר מטפלות, ואחד הקורסים הנחשקים ביותר הינו קורס לבניית ציפורניים – הקורס המקיף ביותר בתחום.

מה לומדים בו?

קורס לבניית ציפורניים הוא קורס המשלב בתוכו יידע תאורטי ומעשי, יידע אשר לאחר שיירכש ניתן יהיה ליישם אותו על מטופלות ולהתפרנס לא בכלל מכך. השלב הראשון הינו השלב התאורטי הו נלמדת האנטומיה של כפות הידיים והרגלים וכמובן האנטומיה של הציפורן, כמון גם מחלות הקשורות לציפורניים. לאחר מכן מגיע השלב המעשי בו נלמדות השיטות לבניית ציפורניים, שיטות אשר יגרמו לציפורניים להיות חזקות יותר מבריקות יותר יפות יותר ואסטטיות הרבה יותר. בכל מהלך הקורס משולב החלק הרפואי כך שהידע הנרכש הינו רחב.

איפה כדאי ללמוד?

קורס לבניית ציפורניים כדאי ללמוד קודם כל במקום מוכר, מקום שיכול לספק תעודה בהתאם מה שיכול לסייע לאחר מכן במציאת עבודה או בעבודה מול לקוחות חדשים כעצמאיים שחלקן רוצות לראות תעודות. בנוסף, חשוב שהקורס הנלמד יהיה כמה שיותר רלוונטי מכיוון שהתחום כל הזמן מתפתח וכל הזמן מומצאות שיטות חדשות יותר ומקדמות יותר ולכן צריך תמיד להיות עם "אצבע על הדופק". בנוסף, המלצות יכולות בהחלט לסייע בבחירת הקורס המתאים, המלצות מחברות או מכרות שעשו את הקורס הספציפי ולאחריו התחילו לעבוד.

מציאת עבודה

כשהולכים לעשות קורס כזה חשוב גם לוודא שבית הספר מסייע לאחר סיום הקורס במציאת עבודה. ישנן לא מעט שמעדיפות להיות עצמאיות וגם הן צריכות הכוונה וסיוע בהתחלה וכמובן אלו שרוצות להיות שכירות במכוני יופי, סלוני כלות וכדומה צריכות מישהו שיסייע להן למצוא עבודה ולכן חשוב לוודא שבית הספר עושה את זה ומסייע לבנות.


  כתובתנו:
נייל טיים
זמן ציפורניים

מזרח העיר
שכונת גורדון
ראשון לציון

054-7000554
או במייל
nailtime.co.il@gmail.com
חנייה חופשית וחינםטואול - בניית אתרים