ברוכים הבאים ל NAIL TIME ראשון לציון המקום שלכן לטיפוח ועיצוב הציפורניים | אנו מתמחות בבניה ולק ג'ל מניקור פידיקור ועוד המון | יחס חם ואישי מובטח

קישוטים לציפורניים מיוחדות בראשון לציון 

קישוטים לציפורניים

הידיים שלנו הן האיבר החשוף ביותר, איבר שמוצג ראשון בכל מקום בו אנו נמצאים בין אם בבית כשישנם אנשים נוספים ובין אם בעבודה, בפגישות וכדומה. בגלל שהידיים הן הדבר הראשון שנחשפים אליו כשפוגשים אנשים אחרים אנו נרצה שהן ייראו במיטבן ויהיו נקיות יפות ואסטטיות ולזה אפשר לדאוג על ידי מניקור או בניית ציפורניים בכל שיטה שהיא. אך ניתן לשדרג את מראה הציפורניים עוד יותר וניתן לעשות קישוט לציפורניים כזה שיגרום להן לבלוט ולא יהיה מי שלא ישים לב לכך. בדרך כלל קישוט כזה מיושם לקראת אירוע כלשהוא ופחות בשגרה.

מתי מקשטים?

ניתן לשים את הקישוטים הללו אם רוצים קישוטים לציפורניים לאירועים שונים, או קישוטים לציפורניים לכלות, קישוטים לציפורניים לימי הולדת וכדומה. הקישוטים הללו יכולים להיות מודבקים על הציפורניים ויכולים להיות מצוירים עליהן. ישנם קישוטים שנעשים ממש ביד אומן בעיקר כשמדובר על ציור על הציפורניים, ואלו מתאימים יותר לאירועים משמעותיים יותר כמו חתונה, בר מצווה [לאם החתן כמובן] וכדומה. אין כמו קישוטים שהינם על הציפורניים בכדי לשדרג את המראה החיצוני של הידיים ובכדי למשוך תשומת לב.

מספר סגנונות..

בין אם אנו רוצים קישוטים לציפורניים לכלות ובין אם אנו רוצים קישוטים לציפורניים לאירועים אנו יכולים להתאים אותם לכל מצב רוח ולכל מטרה. לדוגמא, אם אנו עומדים לצאת לאירוע ואנו לובשים בגד לבן או בגד בהיר מאוד, אנו נוכל להתאים את הקישוטים לגוונים הללו. ישנה גם אפשרות לאבזר את הציפורן בחרוזים, אבני חן וכדומה, אבזור שיגדיל מאוד את תשומת הלב לזו שקישטה את הציפורניים בדרך הזו.

להתאים לכל אירוע

קישוטים לציפורניים יכולים להתאים כמעט לכל אירוע שהוא אך חשוב כמובן להתאים לכל מצב ולכל אירוע. לדוגמא, גם לקראת ראיון עבודה ניתן לקשט את הציפורניים, אך חשוב שהקישוט יהיה מבריק ומרשים וללא נצנצים, חרוזים וכדומה מה שמתאים יותר לאירועים שמחים ומקפיצים כמו מסיבות. את הקישוטים ניתן לקנות בחנויות רבות וניתן אף לקנות אותם ברחבי האינטרנט ולעיתים אף במחיר מוזל יותר מבחנות פיזית.


  כתובתנו:
נייל טיים
זמן ציפורניים

מזרח העיר
שכונת גורדון
ראשון לציון

054-7000554
או במייל
nailtime.co.il@gmail.com
חנייה חופשית וחינםטואול - בניית אתרים